Hakkımızda

Biz kimiz?

İletişim, marka ve pazarlama konularında uzman, farklı sektörlerin dinamiklerini deneyimlemiş, yaratıcı, renkli ve tutkulu oyunculardan oluşan ekibimizle karşınızdayız.

Bilginin, yeniliğin, adaptasyon ve senkronizayonun peşindeyiz.

Kurum içi motivasyonu, ekip çalışmasını, mesajları kitlelere taşımayı, pazarlamanın iletişimdeki yerini, itibar yönetmeyi kurum, ajans ve medya çalışanı olarak ilk elden biliriz. Sadece deniz seviyesinde değil, engelleri aşmak, zirveye ulaşmak, olumsuzluğu olumlamak için çalışırız.

“That was yesterday” mottosunu başımızda taşır, hızlı olduğumuz kadar özenli de hareket ederiz. Kaynakları en verimli şekilde kullanır, teorik bilgilerin yanına sektör tecrübelerimizi de ekleyerek kontra çözümler üretiriz.

Felsefemiz

Rekabetin bütün anlamlarıyla yaşandığı spor dallarının pek çoğunda kontra, olumsuz koşullar karşısında doğru çözüm yolunu anında bulmaya ve hayata geçirebilmeye karşılık gelir.

Olumsuzluğu olumlarken, deneyim ve yaratıcılığa, sezgiler ve eğitilmiş reflekslerin eklendiği rekabet stratejileri başarının vazgeçilmez anahtarı olurlar.

Günümüz çağının kilit konusu iletişim ise mevcut koşullar içinde büyük oranda gürültüyle mücadele etmek anlamına geliyor.

Yalnızca rakiplerin değil, içinde yaşadığımız dünyanın çıkardığı tüm seslerin arasından sıyrılarak kendi mesajlarımızı hedef kitlelerimize iletebilmek için gürültünün kalın zırhını delip diğer tarafa geçebilecek iletişim stratejilerine ihtiyacımız var.

İletişimin kontrası, kendi sesini bütün seslerden ayrıştırmaya ve hedefe ulaşıp, doğru bir yöntemle mesajını iletmeye odaklanmış stratejilerle olur. Bu stratejiler ise tecrübe ve bilgiyle harmanlanmış eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle sizin için tarafımızdan geliştirilir.

Stratejik iletişim, gürültünün farkında olarak başlar. Koşulların doğru anlaşılması, aktörlerin iyi tanınması ve “doğru” dilde mesaj üretebilme becerisinin geliştirilmesi gerekir.

Stratejik iletişim kiminle, nerede, hangi dilde ne konuşulacağını bilmek ve iletişim kurulacak mesaj çerçevesinde kullanılabilecek araç ve mecraları tam kapasiteyle hayata geçirmektir.

Stratejik iletişim, yetkinlikleri ortaya çıkaracak ve geliştirecek eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle birlikte kurgulanır.

Anlattıklarımız

Strateji, pazarlama ya da itibar… İletişimle ilgili hazırladığımız tüm içeriği her daim güncel ve gündemle ilintili olarak liderlere ve de kitlelere aktarıyoruz.

Kişisel gelişim ve zenginlik arayan, yoğun çalışma hayatı içinde yeni fırsatları değerlendirmek ve de kariyer yolunu güçlendirmek isteyen herkes Kontra İletişim’in seminer ve eğitim programlarını takip edebilir. Üniversite kantininde, kurumsal bir şirketin konferans salonunda ya da birebir gerçekleşecek bir seansta aşağıdaki her konu başlığı için iletişimde kalın lütfen!

Daha fazlası için tıklayınız,

https://www.kontrailetisim.com/